Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Dzień Babci i Dziadka

babcia i dziadek całują wnuczkę

W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. W te właśnie dni wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób. Szczególnie za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę i za przekazaną wiedzę — a to wciąż tylko kilka wspaniałych prezentów, które od nich dostajemy. Przedszkolaki i młodsi uczniowie przygotowują w szkołach przedstawienia dedykowane dziadkom, wykonują laurki, rysunki oraz drobne upominki.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!

Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas. Służą opieką, radą, zawsze cierpliwi i wyrozumiali. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by podziękować Wam za obecność, wsparcie w trudnych chwilach i udzielanie rad w każdej, nawet najcięższej sytuacji.

Dla Waszych wnuków i prawnuków jesteście drogowskazami i przekazicielami życiowej mądrości, wspaniałymi przyjaciółmi, nauczycielami świata i życia. To dzięki Wam odczuwają uroki dzieciństwa, to przy Was czują się nadzwyczajni i najważniejsi. Dziękujemy za wrażliwość, opiekuńczość, pracowitość i poświęcenie każdego dnia.

Z okazji dnia Waszego Święta życzymy Wam Drogie Babcie i Szanowni Dziadkowie dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, spokoju i radości w gronie kochającej rodziny i najbliższych. Niech uśmiech wnucząt daje Wam siłę i wytrwałość na każdy dzień, a zdobyte doświadczenia i życiowa mądrość służą tym, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze życia.

bukiet kwiatów