Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

„Kolęda dla Małego” w MBP

pastuszkowie przy żłóbku z Maryją i Józefem

25 stycznia br. w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej śpiewano „kolędy dla Małego” w gronie przedszkolaków i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.

To świąteczno-noworoczne spotkanie, które tradycyjnie już wypełniło styczniowy „Poranek z Bajką”, pełne było wzruszającej atmosfery, wzajemnej życzliwości i umocnienia relacji międzypokoleniowej.

Dzieci z grupy „Tropiciele Przyrody” i „Odkrywcy Świata” z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej uprzyjemnili czas wspólnego kolędowania prezentując się widowni, wśród której zasiedli m.in. Jadwiga Kuta – Kierownik Referatu Spraw Administracyjnych i Organizacyjnych Urzędu Gminy Dąbrowa Tarnowska, Irena Kawa – dyrektor ŚDS w Oleśnicy, Przemysław Śliwa – dyrektor WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Jastrzębiec-Witowska – dyrektor MBP oraz kochani przyjaciele biblioteki, czyli uczestnicy wyżej wymienionych placówek.