Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu na realizację zadań publicznych Gminy Dąbrowa Tarnowska

Dwie pary rąk trzymające długopisy nad dokumentami

W wyniku dokonanej oceny wniosków przez Komisję Konkursową dotyczącą otwartego konkursu na realizację zadań publicznych Gminy Dąbrowa Tarnowska w sferze: I. Zagospodarowania wolnego czasu środowisk zagrożonych i patologicznych poprzez działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży. II. Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. III. Organizowanie turystyki i krajoznawstwa. IV. Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. V. Działalność na Rzecz Osób w Wieku Emerytalnym – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej przyznaje następujące dofinansowanie:

I .Zagospodarowanie wolnego czasu środowisk zagrożonych i patologicznych poprzez działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży;

  • Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej-przyznana kwota 5.200 zł.- na realizację zadania publicznego pn„Zostań odkrywcą podziemnych skarbów! Zwiedzanie Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu”.
  • Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „DĄBROVIA” w Dąbrowie Tarnowskiej- przyznana kwota 5.500 zł. – na realizację zadania publicznego pn .Czas wolny na sportowo.
  • Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów- przyznana kwota 9.400 zł. – na realizację zadania publicznego pn „Piknik rodzinny w Smęgorzowie”.
  • Stowarzyszenie Kobiet Wsi Nieczajna- przyznana kwota 6.800 zł. – na realizację zadania publicznego pn „Ciekawie i wesoło na wsi”.
  • Stowarzyszenie RUN TEAM Dąbrowa Tarnowska-przyznana kwota 6.600 zł.-na realizację zadania publicznego pn. Organizacja wolnego czasu dzieci, młodzieży i dorosłych „Przybij 5-tkę!”
  • Stowarzyszenie „Akademia Szans”w Dąbrowie Tarnowskiej- przyznana kwota 9.300 zł. – na realizację zadania publicznego pn. Odkrywamy świętokrzyskie.

 II. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

            Nie wpłynęła żadna oferta 

III. Organizowanie turystyki i krajoznawstwa.

  • Stowarzyszenie Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dąbrowie Tarnowskiej- przyznana kwota 12.000 zł. – na realizację zadania publicznego pn Aktywny senior Powiśla Dąbrowskiego zwiedza Podlasie-Szlak Tatarski. Integracja społeczna-senior w dobrej formie.

IV. Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

  • Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej- przyznana kwota 14.000 zł. – na realizację zadania publicznego pn. Niepełnosprawni z opiekunami zwiedzają Rabkę Zdrój–wypoczynek dzieci i młodzieży środowisk zagrożonych i patologicznych-”Wsparcie i integracja terapeutyczna rodzin z niepełnosprawnością.”

 V. Działalność na Rzecz Osób w Wieku Emerytalnym.

  • Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Dąbrowie Tarnowskiej- przyznana kwota 10.000 zł. – na realizację zadania publicznego pn „Wciąż aktywni -Seniorzy UTW”.

Podtrzymuję stanowisko Komisji Konkursowej dotyczące odrzucenia ze względów formalnych następującej oferty:

  •  Stowarzyszenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Smęgorzowie.

Więcej szczegółów w BIP: https://bip.malopolska.pl/umdabrowatarnowska,a,2424684,z-a-r-z-a-d-z-e-n-i-e-nr-6721822024-burmistrza-dabrowy-tarnowskiej-z-dnia-12032024-w-sprawie-dofinan.html