Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Życzenia dla Absolwentów

Drodzy Absolwenci – Uczniowie Klas Ósmych!

W dniu dzisiejszym opuszczacie mury naszych szkół i wyruszacie w świat. Przed Wami nowy etap edukacyjny, nowe wyzwania, nowe sukcesy. Wychodzicie ze szkoły bogaci duchem i zostawiacie po sobie piękne wspomnienia.

Nigdy nie zbaczajcie z drogi, którą obraliście – drogi wiedzy. Wędrujcie wszędzie tam, gdzie czekać na Was będą nowe doświadczenia. Kreślcie ścieżki na mapie w taki sposób, żeby dotrzeć do upragnionego celu. 

Za Wami trudny rok. Przed wami kolejny, być może trudniejszy, ale na razie czeka Was czas zasłużonego odpoczynku. Zasłużonego, bo ogrom pracy, jaki włożyliście w zdobycie wiedzy, zasługuje na najwyższy podziw.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze. Wykorzystajcie jak najlepiej zdobytą wiedzę. Stawiajcie sobie ambitne cele. Niech młodzieńczy entuzjazm oraz ciekawość świata nigdy Was nie opuszczają. Miejcie odwagę i wytrwałość, by spełniać swoje marzenia! Powodzenia w nowym rozdziale Waszego życia.

Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za wszystkie lata owocnej współpracy. Serdecznie gratulujemy wszelkich sukcesów, jakie Państwa dzieci odniosły w trakcie nauki w naszych szkołach. Życzymy, aby efekty dalszej edukacji również przynosiły radość i zadowolenie.

 

Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej
Stanisław Ryczek – Zastępca Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej
Wiesław Mendys – Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej