Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI FOOTBALL ACADEMY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ! I Miejsce FA Dąbrowa Tarnowska!

W sobotę 13 kwietnia na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się turniej piłki nożnej w ramach rozgrywek Football Academy o tytuł Mistrza Polski FA. Do naszego miasta zawitały drużyny z odległych miejscowości, gościliśmy: FA Krosno, FA Biłgoraj, FA Lublin, FA Jędrzejów, FA Zawiercie, FA Opole, FA Bielsko Biała jako gospodarz oczywiście FA Dąbrowa Tarnowska.

Organizacja półfinału w Dąbrowie to duże wyróżnienie jak również docenienie pracy i jakości, które gwarantuje dąbrowski ośrodek FA. W dotychczasowej blisko 11 letniej historii FA było to największe wydarzenie turniejowe jakie zostało zorganizowane w Dąbrowie Tarnowskiej.

Po bardzo zaciętych meczach, w których najważniejsze jest strzelanie bramek, awans do wielkiego finału w Opolu uzyskały cztery drużyny. Bardzo miło jest poinformować , że najlepszy bilans bramkowy uzyskała nasza drużyna FA Dąbrowa Tarnowska (+20) kolejnymi drużynami z awansem jest FA Zawiercie, FA Krosno oraz FA Jędrzejów.

Na zakończenie turnieju Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski pogratulował wszystkim super udanych zawodów, podziękował za przybycie do naszego miasta i wręczył pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wielki finał w Opolu odbędzie się 14-15 czerwca, już teraz życzymy naszej drużynie sukcesów oraz dziękujemy za reprezentowanie naszego miasta na arenie ogólnopolskiej.

Autor: Robert Antosz