Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Zaproszenie na spotkania autorskie z Katarzyną Gacek – MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na spotkania autorskie z Katarzyną Gacek, które odbędą się 14.05.2024 r. (wtorek) o godz. 10:30 dla dzieci w wieku 9+ (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału dziecka) i o godz. 17:00 dla dorosłych.

Katarzyna Gacek to pisarka i autorka scenariuszy, posiadająca wykształcenie psychologiczne. Specjalizuje się w literaturze młodzieżowej oraz tematach kryminalnych. Uczestniczyła w produkcji programów telewizyjnych, m.in. „Anny Marii Wesołowskiej”. Nastoletnim czytelnikom znana jest z cyklu „Supercepcja” o niezwykłych młodych ludziach, posiadających nietypowe zdolności. Dorośli poznali jej liczne powieści napisane i wydane wspólnie z Agnieszką Szczepańską takie jak „Zabójczy spadek uczuć”, „Zielony trabant” i inne. Sama Katarzyna Gacek opublikowała kilka bestsellerów kryminalnych takich „W jak morderstwo”, zekranizowane w 2020 roku (do obejrzenia na Netflix) oraz serię książek o Agencji Detektywistycznej „Czajka” („Pies ogrodnika”, „Gra pozorów”).

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski (zadanie: „Kalejdoskop twórczego działania”) i zrealizowane przez Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wstęp wolny!