Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Żegnaj Stary Roku, Witaj Nowy 2024 Roku!

Napis 2024 a pod spodem liczba 3

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dąbrowa Tarnowska! Szanowni Państwo!

Minął kolejny ważny rok dla naszej społeczności lokalnej. Rok zapisany wysiłkiem, nadzieją i satysfakcją.

U progu Nowego 2024 Roku życzę Naszej małej Ojczyźnie, by pomyślnie się rozwijała, pokonując z sukcesem wszelkie trudności. By niezmiennie cieszyła się szacunkiem i uznaniem społeczności.

W 2024 rok po raz pierwszy wkraczamy z wyjątkowym i rekordowym budżetem gminy. Życzę nam wszystkim powodzenia, wytrwałości i determinacji przy jego realizacji. Głęboko wierzę w współpracę i działania zmierzające ku temu, aby nasza gmina się rozwijała i żebyśmy wspólnie dążyli do wyznaczonych celów.

Pragnę by Dąbrowa Tarnowska stała się miejscem pełnym ciekawych wydarzeń, miejscem przyjaznym i atrakcyjnym dla mieszkańców i gości, by umacniało się przekonanie, że tu warto bywać, że tu warto żyć. Niech Dąbrowianie uwierzą w sukces miasta i gminy, abyśmy mogli być z niego dumni.

Nasze domy niech wypełniała radość i miłość, abyśmy wszyscy mogli dostrzec,
jak wiele życzliwych, pomocnych dłoni i twarzy jest wokół nas.

W imieniu swoim i pracowników Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
życzę Wszystkim, żeby Nowy 2024 Rok był lepszy od poprzedniego, życzę pomyślności, samych dobrych dni, mnóstwa sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, realizacji marzeń i udanych przedsięwzięć. Niech zdrowie Wam dopisuje.

Do siego roku!

Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej