Oficjalny portal Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska
Szukaj
Close this search box.

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski serdecznie zaprasza na Dąbrowski Kiermasz Wielkanocny!

Już za kilka dni, 27 marca br. od godziny 10:00 do 16:00 na parkingu przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej znowu będą uginać się stoły od pysznych ciast, pachnących chlebów, swojskiej kiełbasy i innych tradycyjnych potraw oraz  przysmaków. Na stoiskach tegorocznego Kiermaszu Wielkanocnego nie zabraknie również świątecznych stroików, rękodzieła i kolorowych pisanek.

Jak to zwykle na naszych kiermaszach bywa, będziemy mogli zadowolić nie tylko oko, ale i podniebienie. Będzie można skosztować słodkiego poczęstunku, ciepłego posiłku oraz gorącej zimowo-wiosennej herbaty.

W tym dniu oferujemy także warsztaty wielkanocne dla dzieci. Każde dziecko, będzie miało możliwość praktycznego poznania sposobów i technik zdobniczych stosowanych w plastyce obrzędowej. Wszystkie materiały plastyczne zapewnia Urząd. Rodziców zachęcamy do przyprowadzania dzieci w dniu kiermaszu na warsztaty zdobienia pisanek od godziny 10:00 na salę obrad Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Na dzień dzisiejszy prognozy pogodowe napawają optymizmem. Nie są przewidywane żadne opady, można liczyć na sporo słońca, a temperatura będzie oscylowała w granicach 12-15 C.

Niech ten kiermasz będzie doskonałą okazją nie tylko do zakupów, ale też do spotkania ze znajomymi i mieszkańcami gminy oraz wspólnego życzenia sobie Zdrowych i Radosnych Świąt.